Se fuerte
Be strong

Unikāls atveseļojošs plāksteris vīriešiem.
Uroloģiskie plāksteri prostatas dziedzera atveseļošanai un uzturēšanai normālā stāvoklī
(Prostatic Navel Plasters)

Priekšdziedzera (prostatas) saslimšanas ir zināmas sen. Par urinācijas traucējumiem vīriešiem rakstīja vēl Hipokrāts. Priekšdziedzera saslimšanas var rasties jebkāda vecuma vīriešiem. Ass un hronisks prostatīts ir novērojams lielākoties jauniem un brieduma vecuma vīriešiem, bet adenoma ir vecāka gadagājuma (virs 50) vīriešu liksta. Prostatas saslimšanas vīriešiem traucē strādāt un sarežģa dzīvi. Priekšdziedzera iekaisums (prostatīts) var ievērojami traucēt dziedzera funkcijas, kas nodrošina vīriešu reproduktīvās spējas.

Prostatīta saslimšanu biežums pēdējās desmitgadēs ir palielinājies gandrīz divkārt. Pašlaik sirgst ar šo slimību gandrīz puse visu vīriešu vecumā no 20 gadiem. Un ja to neārstēt pienācīgi, tad jau ap 40 g.v., puse vīriešu sāk sirgt ar prostatas adenomu (tās hiperplāziju – bieži neatgriezenisku palielināšanos).

Ir izgājis klīniskos izmēģinājumus, tiek ietverts atveseļošanas produkcijas preparātu grupā. Nav toksisks, ir drošs, nesatur ķīmiskus piemaisījumus, nav blakus efektu.

Plāksteris ir izgatavots pēc jaunākajām mūsdienu tehnoloģijām, atbilst starptautiskam kvalitātes GMP standartam.

Sastāvs: Achyranthes bidentata (nav latviskojuma), Ligusticum chuan xiong Hort (nav latvisojuma), Plantago major (Āzijas ceļmallapa), Carthamus tinctorius (krāsojoša saflora), kanēlis, Corydalis ambigua (nav latvisojuma), Dryobalanops camphora (Borneo kampars).

Īpašības: 

Tiek pielietots vīriešiem pie:

Pielietojuma veids - plāksteris ir jāuzliek uz nabas virs kaunuma kalna:

Pielietojuma kurss - minimums 5 plāksteri.
Vislabākai rezultāta sasniegšanai ir rekomendējams 2 - 3 kursi.

Brīdinājums: Dotais produkts nevar aizstāt medikamentus.

Uzmanību! Nav rekomendēts:

Regulāri izmantojot vīriešu uroloģisko plāksteri, jūs varat nesatraukties par „kritiskā vecuma” tuvošanos, bet justies par pilnvērtīgu vīrieti arī 50, 60, un pat 70 gadu vecumā.

Glabāšanas nosacījumi: glabāt sausā, no gaismas aizsargātā vietā
Derīguma termiņš: 2 gadi
Svars: 3 gr

Sakarā ar fitoplāksteru un tamponu Clean Point un Beautiful Life pieprasījuma un ražošanas apjomu paaugstināšanu, ZhongBang Group holdinga vadība pieņēma lēmumu pārnest tamponu ražošanu no Shaanxi Zhongbang Pharma-Tech Co., Ltd rūpnīcas uz Jilin Shengshitang Pharmaceutical Co., Ltd ražotāja teritoriju., kurš ir ZhongBang Group sastāvā. Dotajam uzņēmumam ir jaunas tehnoloģiskas iekārtas un vairāk ražošanas jaudu, kas ļauj ražot produkciju lielos apjomos.

No 2013.gada 1.janvāra Shaanxi Zhongbang Pharma-Tech Co., Ltd vairāk neražo Clean Point un Beautiful Life tamponus. Un no 2013.gada 1.jūnija "Bang De Li" markas tamponus tagad ražo uzņēmums Jilin Shengshitang Pharmaceutical Co., Ltd.


Uz orģinālo tamponu iesaiņojuma kreisajā augšējā stūrī, uz tamponu priešējās puse, obligāti jābūt tirdzniecības markai logotipa veidā un "Bang De Li" uzrakstam.

Cena: 20 EUR (5 gab)

Pašlaik atlaide - cena ir 12 EUR

Netaupiet uz savas veselības, baudas un prieka!

 

Ēteriskā eļļa no Indijas „Saandhha Magic Penis Enlargement Oil” >

Superkrēms erekcijas uzlabosānai Falosil >

Intīmais krēms MAXMAN (Strong Formula) vīriešiem >

Ierīce pašrocīgai prostatas masāžai G-spot Prostate Massager >

Androgēls  (Androgel®) - testosterona preparāts ārīgai lietošanai >

Salvetes TaTai vīriešiem dzimumattiecību pagarināšanai >

OprgonZapsM - aparāts VISU parazītu iznīcināšanai >

Kratom - palielina darbspējas un uzlabo psihisko stāvokli>