=====
Superpiedāvājums!
Pērciet preci ar atzīmētu sarkanu zvaigznīti ( * ) - otru tādu pašu dāvanā!
2 iepakojumi par vienu cenu!
=====

Kratom - palielina darbspējas un uzlabo garīgo veselību

Kratom (lat .: mitragyna speciosa, kratom, krathom, ithang, kakuam, thom, ketum, biak) - rets koks no madderu dzimtas (kafijas radinieks), izplatīts Taizemē, Malaizijā, Mjanmā, Papua-Jaungvinejā.

Kratom ir ielauzies sporta pasaulē, un tas bija gaidīts notikums. Bet kas patiesi pārsteidz, tas, ka Kratom ielaužas arī Rietumu medicīnas jomā.

Kādas ir iespējas Kratom izmantošanā sportā?

Daudzi mūsdienu sporta entuziasti, īpaši Āzijā, pirms treniņa lieto Kratom. Tas atvieglo smaga un vienmuļa darba veikšanu ar sporta aprīkojumu vai savu ķermeni.

Kratom ir dabisks pretsāpju līdzeklis. Vēsturiski Kratom tiek izmantots smaga fiziska darba veikšanai un jau mūsdienu pasaulē sporta treniņiem, lai mazinātu sāpes, gan smaga darba laikā, gan pēc tā. Svarīgi ir arī tas, ka Kratom ir dabisks pretsāpju līdzeklis un laba alternatīva mākslīgajiem pretsāpju līdzekļiem nopietnām slimībām - onkoloģijai, hroniskām sāpēm ...

Palielina cilvēka darbsējas.

Kratom dzimtenē, Austrumāzijā, strādnieki un zemnieki simtiem, varbūt tūkstošiem gadu ir košļājuši Kratom lapas, veicot smagu un monotonu darbu. Mūsdienu pasaulē kratom lietošana pirms smagiem sporta treniņiem ir plaši izplatīta.

Izeja no paģirām.

Kratom palīdz cīnīties ar paģiru sindromu, pozitīvi ietekmējot cilvēka stāvokli. Un ir atzīmēta vēl viena nianse - lietojot Kratom - mazāk pievilina alkohols.

Atvieglo stāvokli pēc narkotiku atcelšanas.

Ļoti bieži Kratom tiek izmantots kā dabisks metadona aizstājējs, kad pārtrauc lietot narkotikas no opija grupas. Protams, dabiskais kratom nav tik spēcīgs kā sintētiskais preparāts, taču tas mazāk kaitē veselībai, un, ja vēlaties “nolēkt no narkotikām”, tā ir efektīva alternatīva.

Psihiskā stāvokļa uzlabošana.

Lietojot kratom mēreni tiek novērots vispārējs cilvēka garīgā stāvokļa uzlabojums - parādās vēlme dzīvot, kaut ko darīt, uzlabojas garastāvoklis un attieksme pret citiem, kā arī aiziet depresija. Šis efekts nav tik izteikts, piemēram, kā no marihuānas, bet dzīves psiholoģiskā kvalitāte pakāpeniski uzlabojas - jūs vienkārši vēlaties dzīvot.

Kratom pozitīvā ietekme uz veselību.

Kā liecina daži pētījumi (bet Kratom nav izdevīgs oficiālajai medicīnai, kura iet farmindustrijas pavadā), mērena Kratom lietošana uzlabo sirds darbību, normalizē asinsspiedienu, stimulē asinsvadus un pat samazina cukura līmeni asinīs. Šeit viss ir individuāli - ieklausieties savā ķermenī.

Kratom iedarbība ir saistīta ar tajās esošo alkaloīdu kopumu, no kuriem Mitraginīns ir visizplatītākais. Tajā ir vairāk nekā 35 alkaloīdi, kuru robežas vēl nav izpētītas. Dažādu Kratom celmu klātbūtne atbilst izcelsmes vietai un alkaloīdu sastāva izmaiņām, kas padara tos efektīvus dažādiem mērķiem.

Kratom lietošanas priekšrocības ir acīmredzamas - šo dabisko preparātu neapšaubāmi var izmantot, lai uzlabotu dzīves kvalitāti, garīgo un fizioloģisko veselību. Bet, tāpat kā visam šajā pasaulē, Kratom ir “divas monētas puses” - ja to ļaunprātīgi izmanto, var izpausties arī cita Kratom iedarbība.

Kratom kaitējums - tas, kas jums jāzina

Neizmantojiet Kratom ļaunprātīgi - lietojot lielās devās, vai lietojot pārāk bieži! Tas ir galvenais, kas jums jāzina, ja jūs nolemjat iegādāties Kratom. Un tāpēc…

Pirmkārt, kad jūs bieži lietojat kratom, tā labvēlīgā ietekme samazinās, un jums pastāvīgi jāpalielina deva. Katru dienu lietojot kratom, stimulācijas efekts (palielināta veiktspēja un uzlabots garastāvoklis) var pilnībā izzust. Atkarība no kratom izpaužas, piemēram, kā atkarība no kafijas - dzerot kafijas tasi 2-3 reizes nedēļā, tā uzmundrina, bet pastāvīgi dzerot kafiju  “spaiņiem”, efekts nav tik manāms. un pat otrādi - kafija pārstāj uzmundrināt, organisms pierod pie kofeīna. Tāpat ar Kratom.

Un, otrkārt, vielām, kas atrodas kratom lapās, var nepietikt laika izdalīties no organisma, un tas nelabvēlīgi ietekmē veselību, aknas, rodas ķermeņa masas zudums, āda vietām paliek tumša un tiek traucēta zarnu trakta darbība. Bet tas viss izpaužas individuāli.

Tāpēc - viss ir kārtībā, ja ar mēru! Kratom priekšrocības un kaitējums ir atkarīgs no cilvēka, kurš to lieto. Nav nepieciešams ļaunprātīgi izmantot produktu tikai tāpēc, ka tas darbojas.

Kā jau minēts iepriekš, Kratom var būt diezgan efektīvs kā pretsāpju līdzeklis, tomēr tam ir nepieciešams vairāk pētījumu, lai saprastu, kā augs var palīdzēt sportistiem.

Iegādāties šeit >

Vairāk informācijas par kratom >

​​

Kā lietot Kratom?

Kā pastiprināt Kratom efektu, lai tas sniegtu maksimālu labumu?

Pirmkārt, tā ir pareiza Kratom uzglabāšana.

Ja jūs saņemat svaigu Kratom tēju (pulveri), tā kvalitāte un ietekme ir atkarīga no uzglabāšanas apstākļiem.

Kratom jāuzglabā tumšā, sausā un vēsā vietā.Gaismā Kratom, tāpat kā jebkurš cits augu izcelsmes preparāts, ātri zaudē savas īpašības. Un pie paaugstināta mitruma Kratom sapelēs.

Labākais variants ir Kratom pulvera uzglabāšana hermētiskā traukā ledusskapī. Bet, ja jums ir mazs daudzums un jūs  negrasāties vairākus mēnešus “izstiept prieku” - slēgts skapis dzīvoklī, tālāk no apkures ierīcēm, ir diezgan piemērots Kratom uzglabāšanai. Un turiet pulveri bērniem nepieejamā vietā - maz ticams, ka viņi to ēdīs, bet viņi var to izskaisīt.

Kā pastiprināt Kratom efektu to vārot un lietošanas laikā:

Vielas, kas mums nepieciešamas, no lapām netiek nekavējoties izdalītas, tāpēc Kratom jāļauj ievilkties ilgāk. Vismaz 20 minūtes. Un labi maisīt.

Skābā vide ir katalizators - pievienojiet citronu (nevis šķēli, bet pusi citrona) tējai, laima, greipfrūta, apelsīna sulu ... Tas ne tikai spilgtinās Kratom garšu, bet arī veicinās labāku uzsūkšanos, un līdz ar to arī iedarbību uz organismu.

Saldināšana veicina labāku uzsūkšanos organismā - noderēs karote, divas medus vai cukura!


Garšvielas. Nedaudz kurkumas, kanēļa un citas garšvielas pēc garšas, tikai pastiprinās Kratom efektu. Daži cilvēki dzer Kratom ar rooibos, matē tēju ... Kofeīns un tiamīns nav Kratom draugi, tāpēc labāk nejaukt Kratom ar klasisko tēju un kafiju, un ir arī labāk atdalīt to lietošanu pēc laika.

Būtu jauki 20-30 minūtes pirms Kratom patērēšanas izdzert glāzi svaigi spiestas greipfrūtu sulas - tas veicina labāku mitraginīna, kas ir galvenā Kratom aktīvā viela, absorbciju.

Neēdiet pirms un pēc Kratom lietošanas, lai neatšķaidītu tā uzsūkšanos.

Lielisks veids, kā pastiprināt Kratom efektu, ir tam ļaut ievilkties termosā. Karstu (70–80 ° C), bet ne verdošu ūdeni, ielej termosā ar Kratom pulveri. Pēc garšas pievieno pus citrona, medu vai cukuru un ļauj ievilkties apmēram pusotru stundu. Dzeriet ar baudu :))

Lai panāktu vislabāko efektu, ieteicams lietot Kratom no rīta tukšā dūšā.

Kratom devas un lietošanas ieteikumi tonusa paaugstināšanai:

Lai stimulētu fiziskās un garīgās aktivitātes, Kratom vienā reizē ieteicams lietot no 2 līdz 5 g (no pus tējkarotes līdz tējkarotei ar kalniņu). Turklāt, lai stimulējošais efekts ar laiku nepazustu, Kratom vajadzētu lietot ne vairāk kā vienu reizi dienā, un ne bioežāk kā 2-3 reizes nedēļā.

Kratom izmantošana pretsāpju efektam:

Viena no populārākajām Kratom īpašībām ir sāpju noņemšana hronisku slimību gadījumos un smaga fiziska darba laikā/pēc tā un pēc treniņiem (lielas slodzes). Kratom dažos gadījumos ir lielisks dabisks sintētisko pretsāpju līdzekļu aizstājējs, kas tiek pastāvīgi pierādīts praksē. Šajā gadījumā ir vērts sākt lietot Kratom ar devu 6 g un, ja nepieciešams, pakāpeniski palielināt līdz 10-15 g. Dažos gadījumos jums var nākties lietot lielas Kratom devas.

Pretsāpju efektam visbiežāk tiek pirktas sarkanās Kratom šķirnes.

Kratom sedatīvs, nomierinošs efekts:

Vienlaicīgi uzņemot 10 vai vairāk gramus Kratom, varam sagaidīt izteiktu relaksējošu efektu. Lieliski piemērots laba vakara pavadīšanai mājās, mūzikas klausīšanai, relaksācijai pēc smagas dienas.

Kratom deva post narkotiskā sindroma mazināšanai:

Kratom ir sevi parādījis kā dabiska alternatīva ķimikālijām, kas palīdz atvieglot narkotiku abstinences sindromu (īpaši opiātu), un pat atkarību no alkohola. Kratom, protams, nav tik spēcīga efekta kā metodonam, bet cilvēkam ar stingriem nodomiem tas ir labs sintētikas aizstājējs.

Šajā gadījumā deva var būt no 15 līdz 50 gramiem sasmalcinātu Kratom lapu vienā devā, 2 līdz 4 reizes dienā pirmajās trīs dienās. Ceturtajā un turpmākajās dienās ir jāsamazina deva, ievērojot labsajūtu ...

 

-------------------------------------

Iegādāties šeit >

--------

Ēteriskā eļļa no Indijas „Saandhha Magic Penis Enlargement Oil” >

Superkrēms erekcijas uzlabosānai Falosil >

Intīmais krēms MAXMAN (Strong Formula) vīriešiem >

Ierīce pašrocīgai prostatas masāžai G-spot Prostate Massager >

Unikāls atveseļojošs plāksteris vīriešiem >

Salvetes TaTai vīriešiem dzimumattiecību pagarināšanai >

Gels lubrikants vīrieša penim >

Androgēls  (Androgel®) - testosterona preparāts ārīgai lietošanai >

XXXL krēms vīrieša penim>