Intīmā apmatojuma kopšana vīriešiem

Sievietes lielākoties seko savai ārienei, tai skaitā kopj apmatojumu uz ķermeņa, arī intīmajās vietās. Daudziem vīriešiem androgēnu (vīriešu hormonu) ietekmē, sasniedzot apmēram 16 gadu vecumu, dzimumlocekļa rajonā, uz sēklinieku maisiņa un starp kājām pie anālās atveres ataug biezs apmatojums. Tāpat spalvainas kļūst kājas un citas ķermeņa daļas. Vai jūs esat kādreiz iedomājies, kā jūs izskatāties citu acīs, kad ir nepieciešams izģērbties? Piemēram, pludmalē vai pirtī?

Tai vietā, lai iznīcinātu lieko apmatojumu, daudzi kautrējas izģērbties. Jūs taču sekojat apmatojumam uz galvas - veidojiet frizūru un skujiet bārdu. Kāpēc jūs domājat, ka uz citām ķermeņa daļām tas nav jādara? Īpaši tas attiecas uz sportistiem un dejotājiem, kuriem bieži gandrīz pilnīgi atkailinātiem jāuzstājas publikas priekšā - kad spalvas lien ārā no īsbiksēm un kājas pārklātas rugājiem.

Vēl Senajā Romā sevi cienošie vīrieši veica šo procedūru. Romiešu pirtīs, kur dižciltīgi ļaudis pavadīja visu dienu, apmatojuma kopšana intīmajās vietās bija viens no obligāto procedūru galvenajiem punktiem. Un arī mūsdienās vīriešu, kas gribētu atbrīvoties no ekscesīva (liekā) apmatojuma, nav mazāk kā sieviešu. Vīrietim ir ieteicams pievērst uzmanību arī apmatojuma kopšanai dzimumorgānu apvidū un padusēs. Padušu izdzīšana mazinās svīšanu un nepatīkamu smaku rašanos.

Apmatojuma apgriešana, formas izveide ap dzimumlocekli, radīs pozitīvu iespaidu kā par koptu vīrieti. Īpaši svarīgi tas ir situācijās, ja nepieciešams atkailināties - saunā, intīmos brīžos kopā ar mīļoto cilvēku, kā arī apmeklējot ārstu. ASV veiktie pētījumi, kuros salīdzināja vīriešu attieksmi seksa laikā pret partneri, atklājās interesanti fakti. Piemēram, tie vīrieši, kuri kopj un rūpējas par saviem dzimumorgāniem - to izskatu, arī ir iejūtīgāki un saprotošāki partneri. Jo viens no motīviem, lai patiktu - būt neatkārtojamam salīdzinot ar citiem.

Viens no izplatītākajiem veidiem ir apmatojuma apgriešana (4-5 cm garumā), tad seko parastā depilācija (apmatojuma iznīcināšana uz neilgu laiku) un sensitīvā depilācija (apmatojuma iznīcināšana pavisam) ķermeņa vietās, kur apmatojums visvairāk traucē - lien ārā no peldbiksēm, uz sēklinieku maisiņa un dzimumlocekļa (partnerei ir patīkamāk tos glāstīt un veikt felāciju [ ...viens no iemesliem, kāpēc sievietes bieži atsakās to darīt, ir tieši spalvains sēklinieku maisiņš un dzimumloceklis]). Apmatojums virs dzimumorgāniem īsi apgriežams ar šķērēm un plānas ķemmes palīdzību. Ar skuvekli nolīdzina apmatojuma malas, veidojot noteiktu formu (rombu, trīsstūri, zvaigzni utt). Apmatojumu padusēs, no dzimumlocekļa, sēkliniekiem un cirkšņu rajonā uzmanīgi var izdzīt ar skuvekli vai apmatojumu likvidēt ar depilācijas metodi. Atšķirība ir tā, ka ar skuvekli noskūtais mats ir ar asām malām, turklāt āda šeit ir maiga un ar skuvekli to ir viegli savainot,  bet veicot depilāciju - apaļš. Līdz ar to, matam augot, nerodas ādas kairinājums un nerodas iekaisumu procesi ādā. Bet vislabākā metode ir apmatojuma iznīcināšana pavisam. Tas prasa laiku, jāizmanto sensitīvās depilācijas metode. Toties pēc apmēram pusgada āda būs gluda un apmatojums vairs netraucēs.

Īpašu vērību jāpievērš apmatojumam pie anālās atveres un uz dupša. Spalvains dupsis ir ne tikai neglīts, bet uz spalvām pie anālās atveres paliek fekāliju daļiņas, un sajaucoties ar sviedriem (baktēriju ietekmē) tiek radīts „neatkārtojamais” smirdošais aromāts, un bez tam šis „kompots” kairina ādu - rodas visādas pumpas un izsitumi. Šeit var palīdzēt tikai pilnīga depilācija. Ja ir pārlieku spalvainas kājas, rokas un krūtis, var atbrīvotie arī no apmatojuma tur.

Pasaciņas par to, ka sievietēm patīk spalvaini vīrieši, acīmredzot ir izdomājuši nekopti vīrieši, sava slinkuma attaisnošanai. Kopts vīrietis sieviešu acīs ir valdzinošāks. Pēc procedūras ādu obligāti jāieziež ar losjonu vai ķermeņa krēmu, kas nesatur spirtu. Šis ir visērtākais un praktiskākais apmatojuma sakopšanas veids. Un tas ķermenim piedod ne tikai estētisku skatu, bet tam ir arī higiēniska nozīme. Apgriežot biezi saaugušo apmatojumu Jūsu dzimumloceklis arī vizuāli izskatīsies lielāks. Iespējams arī apmatojuma krāsošana. Ja esiet izlēmis krāsot apmatojumu, tad rekomendējam to darīt tikai virs dzimumlocekļa, jo krāsvielas var izraisīt dzimumlocekļa un sēklinieka ādas iekaisumu un alerģiskus iekaisumus.

Neslinkojiet!

Kopiet savu ārieni un jūs pārliecināsieties, ka esat kļuvis pievilcīgāks. Bet vīrietis, kura draudzene ir samierinājusies ar viņa nekoptību, tādā veidā radīs viņai patīkamu pārsteigumu - un jūs redzēsiet, ka tas ienesīs svaigas krāsas jūsu intīmajās attiecībās!

 

Jaunekļu ievērībai!


Fragments no raksta "Prostitūtas par seksu" žurnālā "Ideal Men's for Ladies"
   ”...Dajāna (26 gadi), prostitūta no Ņjūdžersijas: Un vēl: daudzi vīrieši (īpaši jaunieši) neapkopj savu dzimumorgānu. Viņiem pat prātā neienāk, ka penis ir jāmazgā katru dienu, ka jākopj apmatojums šajā apvidū. Varbūt viņiem liekas, ka sievietei ir jāpatīk viņa aizaugušais, kā pērtiķim, penis? Pašiem taču patīk, kad sievietei šis apvidus ir kopts. Savādi, bet daudzas sievas un draudzenes ir samierinājušās ar šo vīriešu nesakoptību. Daudzi vīrieši pat neiedomājas, ka jākopj ne tikai frizūra, bārda, nagi un zobi, bet arī apmatojums ap peni un uz tā, uz pautiem un galvenais - starp kājām pie anālās atveres! Jo pēc izkārnīšanās fekāliju daļiņas pielīp pie tiem, un sajaucoties ar sviedriem, baktēriju ietekmē rada to „neatkārtojamo” smirdošo aromātu! Šajā apvidū vislabākais ir atbrīvoties no apmatojuma vispār. Daudziem saviem klientiem es skaidroju kā to panākt. Ir taču pārdošanā, aptiekās un kosmētikas veikalos, speciāli depilācijas plāksteri un ierīces - depilatori. Ap peni apmatojums ir jāsaīsina (ne garāks par 5 cm), bet uz stumbra, sēklinieku maisiņa un tos, kuri lien ārā no peldbiksēm, labāk ir iznīcināt vispār. Tik patīkami ir turēt rokā peni un veikt fellāciju (ņemt mutē) vīrietim, kura daikts ir kopts un pautiņi maigi un nesmird starpkāje!”

    Morisa (23 gadi), prostitūta no Filadelfijas: „Jaunekļiem, pirms uzsākt dzimumdzīvi, es ieteiktu griezties pie vecāka paziņas, kurš kopj sevi, un palūgt tam iemācīt šo procedūru. Jo bieži var gadīties, ka savas neprasmes dēļ, it īpaši pielietojot žileti var savainoties, vai nepareizi lietojot depilācijas līdzekļus - radīt ādas iekaisumus. Un tas jauneklim atsitīs visu gribēšanu turpmāk sevi kopt. Bieži notiek tā (ar mani arī tā bija) - jauneklis ir pierunājis meiteni uz pirmo dzimumaktu un iegājis kaislē, piedāvā meitenei pamēģināt viņa peni mutē. Un meitene pirmo reizi to darot - mēģinot nekoptu peni mutē, protams, neizjūt nekādu baudu. Pat otrādi - viņai rodas riebums pret šo darbību. Un šī izjūta var atstāt dziļas pēdas uz visu turpmāko dzimumdzīvi. Pagāja ilgs laiks, līdz es sapratu, kur ir tā vaina. Tādējādi, nekopjot sevi, jauneklis var psiholoģiski traumēt arī vēl nepieredzējušu meiteni. Tāpēc vēlreiz iesaku jaunekļiem - bez liekas kautrēšanās palūdziet pieredzējušāku radinieku vai paziņu iemācīt to jums...”

Divas atbildes uz jautājumu: „Kas ir izmanījies pēc apmatojuma sakopšanas dzimumlocekļa apvidū?”

Jauneklis kopj savas ģenitālijas - ir likvidēts liekais apspalvojums
un apmatojumam virs ģenitālijām ir izveidota trijstūra forma

Jauneklis (16 g.): Nebiju domājis, ka būs tik forša sajūta - vairs nesvīst pauti un kājstarpe, ir tik patīkama svaiguma un vēsuma sajūta! Un loceklis brīvs, vairs nesamudžinās apmatojuma garajās spalvās...

Sieviete (21 g.), kuras draugs likvidēja pārmērīgo apmatojumu: Man tā bija kā dāvana! Agrāk man nepatika viņa biezais apmatojums, it īpaši uz sēklinieka un kājstarpē. Tagad ir pavisam citādi - mani pat uzbudina šis glīti gludais sēklinieku maisiņš!
Dažas detaļas:

Matu augšanas ātrums un to izplatīšanās laukums ap peni (kaunuma kalns), uz sejas un padušu iedobēs sasniedz maksimumu ap 35.gadu vecumā.

Mati uz kaunuma kalna vienkāršo infekciju pārnēsāšanos (piemēram, kaunuma utis). Matu augšana astes kaula jomā bieži, īpaši jaunekļiem, izsauc cistu rašanos, kuras var sastrutot un piespiest cilvēku sākumā ciest, bet pēc tam veikt operāciju.

    GŪŽAS
Apmatojums šajā apgabalā svīstot pastiprina smaržas (smakoņu), kura tālu ne visām sievietēm patīk, ja neteiktu vairāk. Sportistiem - obligāti jālikvidē.

    ANUSS
Matu likvidācija anusa rajonā sekmē komfortablāku tīrību šai intīmajā zonā.

    OLAS
Matu esamība uz sēklinieku maisiņa, ne vienmēr patīk sievietēm. Vēl jo vairāk, pārmērīgs matu apjoms var kavēt efektīvu spermatozoīdu nogatavošanos. Tāpat daudziem vīriešiem ir novērojama pārmērīga sēklinieku maisiņa svīšana, kuru var samazināt, likvidējot uz tās apmatojumu.

Kā mēs redzam, apm. 300 sievietes ir par to, lai vīrietis obligāti koptu savas intīmās vietas uz ķermeņa. Tikai 56 sievietes (apm. 11%) ir pret to (no tām 19 - vienalga). Bet tas drīzāk ir mūsu mentalitātes, vai seksuāla analfabētisma rezultāts, kā pauž viens no zemāk pieminētā foruma dalībniekiem.

Dažreiz nākas dzirdēt no puišiem - "Bet mana draudzene nepieprasa, lai es „tur” likvidētu apmatojumu...". Tas nozīmē tikai vienu - vai nu šī draudzene pati ir nevīža, vai viņai vienkārši nebija iespējas salīdzināt to baudu, kas ir izjūtama no kontakta ar vīrieti, kuram "tur" viss gluds un tīrs.

Cilvēkā visam vajag būt skaistam. Ko tad vēl sacīt par intīmo. Kautrēties šeit nav ko, tas, kas jau ir izmēģinājis intīmo „frizūru” un lieku matu likvidāciju, nekad vairāk no šīs darbības neatteiksies. Nekautrējieties pirmajā reizē paprasīt padomu pieredzējušākam šais lietās paziņam vai biedram, jo vīriešu un sieviešu dzimumorgānu anatomiskā uzbūve ir atšķirīga. Un kas piestāv sievietei, ne vienmēr piestāvēs vīrietim. Bet tas, kas jau pats regulāri rūpējas par sevi, katrā ziņā zina šīs "operācijas" veikšanas labāko veidu. Ja sāksiet "eksperimentēt" pats, tad tas var ievilkties uz ilgu laiku. Kādēļ "izgudrot velosipēdu", kad varbūt jūsu paziņam jau ir pieredze.

Nekādā gadījumā nevajadzētu skūt sēklinieku maisiņu un apvidu ap peni - šāda darbība, pirmkārt, var izraisīt griezumus un ādas iekaisumu, un ilgstoši atturēt no šādas procedūras.

Un, otrkārt, skujot tur matus, to gali paliek asi un, ataugot, duras ādā, kas noved pie tās iekaisuma. Treškārt, noskujot matus šajā zonā, jūs neiznīcināt matu sīpoliņus, bet, gluži pretēji, stimulējiet matu augšanu.

-----

2. Fragments no F.Mandstrema grāmatas «Intīmās dzīves noslēpumi»
 
«Vēl viens seksuāls noslēpums. Lielākais vairākums vīriešu, kuri dod priekšroku sievietes koptajiem dzimumorgāniem, neiedomājas, ka arī sievietēm nepatīk biezs apmatojums uz vīriešu ģenitālijām un kājstarpē. Kādu vēstuļu straumi "Pleiboja" adresē izsauca savulaik vienas meitenes atzīšanās, ka draugam tik "mežonīga veģetācija" ģenitāliju apvidū, ka viņai ir nepatīkami glāstīt to ar muti. Viņa prasīja žurnālam, vai ir viņai tiesības uzstāt, lai draugs likvidē lieko apmatojumu šajā vietā.

Pirmais vīrietis, kurš atzinās autoram atklāti, ka viņš skuj apmatojumu, bija Gunnars, kas uzstājās uz Stokholmas sekss-kluba skatuves sekss-šovā "Melna kaķe". Kopā ar sievu (Inge) bija īpašs numurs - tie kopojās uz skatuves, publikas acu priekšā. Turklāt nedz viņam, nedz viņai uz dzimumorgāniem nebija neviena mata. Tie guva publikā trakus panākumus, un ne tikai tāpēc, ka tas iekvēlināja auditoriju, bet vēl arī tādēļ, ka aktieri deva iespēju skatītājiem apmierināt pilnīgi dabisku ziņkārību.

    Gunnars stāstīja: "Mani vecāki bija nūdisma piekritēji. Protams, vasara Zviedrijā ir ļoti īsa, bet viņi mēģināja ņemt no tās visu, ko tikai var. Mēs īrējām vasaras kotedžu netālu no Upsalas - tādā klusā vietā, ka varēja cik tīk peldēties un sauļoties kailiem, nebaidoties, ka mūs kāds patraucēs. Vasarā mani vecāki vienmēr nodzina visus matus uz ķermeņa. Abi tie bija ļoti skaisti un lepojās ar saviem ķermeņiem. Uz augusta beigām tēvs bija pilnīgi nosauļojies bronzas krāsā. Atceros viņu sēžot uz dambja, blakus kuram mēs parasti peldējāmies: viņš bija muskuļains, un viņa penis bija pilnīgi atsegts, un priekšāda mazliet pavēra peņa galviņu - viegls vējiņš darbojās mazliet kairinoši.

    Tēvs vienmēr teica man, kad es izaugšu, tad sapratīšu, ka mīlēties, kad liekais apmatojums uz dzimumorgāniem ir likvidēts, - tas vīrietim sagādā ne ar ko nesalīdzināmu baudu. Kad es pēc tam satiku Inge, viņa jau uzstājās šovā, dejoja kaila un pozēja fotogrāfiem. Ap to laiku viņa jau bija atklājusi, ko izdzīta kājstarpe pieliek viņai popularitāti un panākumus auditorijā. Pēc neilga laika mēs stājāmies intīmos sakaros, es tāpat atbrīvojos no liekā apmatojuma - un tagad neviens neliks man tos atkal ataudzēt.

    Tēvs nav kļūdījies. Tas dod neikdienišķu tuvības izjūtu. Pie tam vēl Ingei patīk ņemt peni mutē, un biezs apmatojums uz tā un tam apkārt, noteikti maisītu viņai. Un protams, ka tas vis nepadara mani līdzīgu mazam zēnam. Kad penis un pauti ir labi attīstīti, tad pilnīgi acīmredzami, ka tu esi vīrietis.

    Arvien vairāk vīriešu atbrīvojas no liekā apmatojuma uz dzimumorgāna un ap to - lai būtu vairāk seksuāli atsegti, lai atvieglinātu partnerei orālo seksu un vienkārši ar personiskas higiēnas mērķi. Tajā vecumā, kad vīrietis sāk rūpēties par frizūru, par savas ādas un nagu stāvokli, liekā apmatojuma nodzīšanai uz ķermeņa ir jākļūst par sevis aprūpes dabisku komponentu.

    Daudzām sievietēm tas patīk. Melanija, studente no Arizonas, raksta: "Es kaifoju, kad vīrietim ir maigas olas. Spalvaina krūts, spalvainas rokas, spalvaina mugura, spalvaini gurni un dupsis izsauc man riebumu! Es dievinu, kad, tai laikā kad mēs mīlējamies, mani pirksti slīd pa viņa gludo ķermeni! Viņam uz dupša bija vienkārši biezi krūmi, un es liku viņam tos nīcināt. Olas arī bija spalvainas. Bet tagad maigas un gludas - tāds jaukums ir tās skūpstīt! Viņš ir īsts vīrietis - un tādu es viņu mīlu".

    Paklausieties Džemmu, divdesmitseptiņgadīgu gleznotāju-keramisti no Kalifornijas: "Mēs ar Džeriju esam tik savādāki ne vien fiziski, un dvēseliski, kā var atšķirties divi zemes iedzīvotāji. Bet mums ir labi kopā... Mēs tā jūtam viens otru, ka brīžam dienām nesarunājamies. Mums to vienkārši nevajag! Džerijam ir spēcīga intuīcija. Viņam nav speciālas izglītības, tikai dabiskas krāsas un skaistuma izjūtas. Viņš bauda dzeju pat tad, kad nevar uztvert visas dzejoļa nianses...

    Bet es esmu no ģimenes, kur visi aizrāvās ar literatūru, mākslu un mūziku. Es mācījos mākslas skolā glezniecību un mūziku. Es satiku Džeriju piekrastē - kad reiz braucu ciemos pie māsīcas. Džerijs ir tik satriecoši ir skaists, ka viņu vienkārši ir neiespējami nepamanīt! Viņš ir gara auguma - simt deviņdesmit centimetri, tumšmatains, bet seja ir vīrišķīga un pievilcīga. Nu, iztēlojieties Itālijas Švarcnegera variantu - tas būs Džerijs. Viņam ķermenis ir kā grieķu dievībai. Es pirmoreiz redzēju viņu, kad viņš atspiedās no zemes uz vienas rokas, un mani apbūra, cik vareni tas viņam sanāk, ka es apstājos un sāku runāt ar viņu. Viņš piedāvāja man paēst kopā, nopirka man steiku un salātus. Sacīja, ka tā ir viņa parastā barība.

    Mēs apmainījāmies ar adresēm, bet es tad nedomāju, ka vēl viņu redzēšu. Bet, lūk trīs nedēļas vēlāk, viņš stāvēja uz manas mājas sliekšņa. Sacīja, ka bija pie draugiem Sanfrancisko (bet vēlāk atzinās, ka sameloja - viņš uzsāka šo ceļojumu tikai tādēļ, lai redzētos ar mani).

    Tovakar viss bija lieliski. Pie manis iegāja draugi, un mēs viss kopā devāmies manā iemīļotajā restorānā, kur baudījām Japānas virtuvi. Vēlāk, kad visi aizgāja, es uzaicināju Džeriju palikt pa nakti pie manis, uz brīvas kušetes. Es arvien nezināju, vai būsim mēs tuvi... Bet no viņa dvesa kaut kas tāds... iekšējais miers, pašpārliecinātība - tādu reti satiksi ļaudīm ar akadēmisku izglītību... Viņš lepojās ar savu ķermeni un necieta no tā, ka nav Einšteins...

    Viņš devās dušā un pēc neilga laika pasauca mani - viņam neizdevās noregulēt ūdens temperatūru. Ko padarīsi, veca duša - dažreiz tā aplej ar ledainu ūdeni, bet brīžam applaucē tā, kā kļūsti sarkans, it kā vēzis. Apieties ar to vajag mācēt...

    Es stāvēju taisni iepretim stikla durvīm, cenšoties neblenzt uz Džeriju caur aizsvīdušo stiklu, un devu viņam sīkas instruktāžas. Bet viņam nekas neiznāca. Beigu beigās, es nokliedzu: "Pagriezies ar muguru!", atvēru durvis un iegāju.

    Bet viņš i nedomāja pagriezties ar muguru. Ne tāds bija puisis - viņš nekā nekautrējās.

    Es nevarēju noturēties un aplūkoja viņu no kājām līdz galvai. Viņš bija lielisks. Viņš arī tagad tāds. Kā dievība. Tad viņš viss bija putās, kas tikai uzsvēra muskulatūru, vēders bija tvirts un muskuļains - arī lielais penis, un olas, kas atgādināja nelielus apelsīnus... Apmatojums ap peni bija akurāti apcirpts nelielā trijstūrī, bet olas bija atbrīvotas no apmatojuma, un manam skatienam nekas nepaslīdēja garām - es redzēju pat kā no peņa galviņas pilēja ūdens, satekot uz gurnu...

    Es varēju vienkārši noregulēt viņam dušu, iznākt un aizcirst aiz sevis durvis. Man bija tiesības izvēlēties. Bet es to neizdarīju. Es palīdu zem dušas, novilku pāri galvai vienā mirklī samirkušo blūzi, šortus un apkampu viņu... Mēs nebildām neviena vārda - vienkārši es noskūpstīju viņu, un viņš atbildēja uz manu skūpstu, un es sāku glāstīt viņa gurnus un muguru. Mugura bija muskuļaina - tas bija fantastiski labi! Es uzliku delnas uz viņa pakaļpusi, gandrīz ar nagiem iezīdos viņa ķermenī - un viņš sasprindzināja muskuļus...

    Nekad agrāk es neuzstājos seksuāla agresora lomā. Bet bija vērts man redzēt Džeriju kailu, kā es sagribēju viņu tik spēcīgi, ka nevarējusi noturēties. Jā, es it kā sajuku prātā..
.
    Nedomāju, ka es līdz tam brīdim apzinājos, cik ļoti vīrietis vēlas atbalstošus signālus no sievietes puses. Itin bieži viņš vienkārši gaida, ka sieviete izdarīs pirmo soli. Vīrieši tālu nav tik pašpārliecināti, kā mēs domājam..

    Jā, Džerijs lepojās ar savu ķermeni, bija mierīgs un ļoti pārliecināts par sevi - bet nezināja, kā tikt pāri barjerai, kas atdala draugu attiecības ar sievieti no intīmiem sakariem. Bet tajā situācijā viņam nenācies nekā pārvarēt. Pietiekami bija viņa satriecošā ārējā izskata. Es skūpstīju viņa lūpas, krūtis un, nenoturējos, sāku glāstīt viņa peni. Tas jau bija sasprindzis. Es lēnām glāstīju viņu un uzbudinājos no pieskārieniem pie maigās zīdainās ādas. Vīrieši taču pamatvilcienos ir spalvaini, un līdz šim es nezināju, cik maiga āda ir ģenitāliju rajonā. Es biju apburta... Es turpināju glaudīt un glāstīt viņa peni, un tas arvien vairāk cietēja...

    Džerijs noskūpstīja mani matos un saspieda manas krūtis. Viņa delnas bija tik lielas, ka krūtis vienkārši noslīka tajās. Nevaru aizmirst, kā tas iekārdināja mani. Peņa galviņa bija jau tumši purpura, bet pavērtais kanāliņš bija vēl spilgtāks - tajā jau bija parādījusies caurspīdīga šķidruma lāsīte. Pat zem dušas es jutu, cik ļoti viņa ir bieza...

Es visu atdotu, lai sajustu šā peņa galviņu savā mutē - bet nevarēju atļauties. Nekad nedrīkst atļauties ko līdzīgu, ja neesi pārliecināta par cilvēku par visiem simts procentiem. Pēc tam, kad mēs cik tīk izbučojāmies, glāstot viens otru, es izslēdzu ūdeni un vedu viņu guļamistabā.
    No mums abiem tecēja ūdens, bet mēs nolaidāmies uz indiāņu paklāja, kas bija izklāts blakus gultai, un turpinājām skūpstīties, glāstot un maigi glaužot viens otru. Viņš apstājās uz sekundi, lai dabūtu no džinsu mugurkabatas prezervatīvu, un sagatavojās uzvilkt to... Bet es apstādināju viņu, sakot, ka izdarīšu to pati.

    Viņš uzcēlās uz ceļiem, bet es ieplēsu foliju un dabūju prezervatīvu. Es stipri turēju peni, uzvelkot prezervatīvu uz galviņas, bet pēc tam izdarīju vēl divas-trīs glaudošas kustības - un Džerijs iestenējās no baudas. Es sedzu ar skūpstiem peņa pamatni un olas, bet pēc tam maigi ņēmu tos mutē.

    Es atzinos viņam, ka esmu redzējusi sievietes ar kailu izdzītu vulvu, bet vīrieti ar tik sakoptu peni - nekad. Viņš atbildēja, ka daudzi no tiem, kas nodarbojas ar sportu, it īpaši ar bodibildingu, tagad tā dara. Daļēji tādēļ, lai nekas nelīstu ārā no sīciņām peldbiksēm, bet vēl arī tāpēc, ka tas ļoti seksuāli...

    Es biju vienkārši sajūsmā. Sēdos uz viņu jāteniski, izvērsu kājas, un viņš bez svārstīšanās ieveda peni manī visā dziļumā... Tik dziļi, ka es gandrīz zaudēju elpu - kaut kas tāds notiek, kad ieej ledainā ūdenī. Viņš apķēra ar rokām manu pakaļpusi un sāka pasliet un nolaist mani - tas daļēji atgādināja vienu no viņa vingrinājumiem, bet viņš darīja to kaislīgi un maigi, tā, kā es jutu - viņš grib mani, es esmu vajadzīga viņam...
    Es paskatījos lejā - koptais Džerija penis vienmērīgi kustējās manī. Manas dzimumlūpas uzburba, un es jau notecēju ar sulu, kas pārklāja peni un olas. Mans apmatojums bija slapjš un atgādināja jūru aļģes.

    Es alkaini skūpstīju Džeriju. Viņš sacīja, ka es esmu lieliska, ka traki iekairinu viņu. Tad es izstiepu roku un uzsāku glāstīt viņa atsegtās olas. Tās bija neticami gludas un cietas, man patika glāstīt tās, bet ne mazāk man gribējās ņemt tās mutē... Tagad es jau gribēju, lai viņš būtu no augšas - man vispār gribējās visu uzreiz, es biju gatava izdarīt viņam ko viņš vēlētos. Es varētu piekļauties ar seju pie viņa olām, glāstīt ar mēli viņa gludo dupsi un tūpli - lūk līdz kam viņš noveda mani...

    Viņš izstiepa roku un sāka glāstīt manus pirkstus, kas glauda viņa olas. Pēc tam viņa pirksti paslīdēja pa manām dzimumlūpām un uzsāka glāstīt manu dupsi. Viens pirksts mazdrusciņ iedziļinājās anālā atverē un sāka veikt apļkustības - izjūtas bija apstulbinošas! Neviens agrāk neatļāvās ar mani ko tamlīdzīgu - un vēl pie pirmās tikšanās! Viņa penis jaudīgi kustējās manī, bet pirksts pabīdījās dziļumā - un pēkšņi viss manī it kā izsprāga!..»

Virieša otrā sirds >

Peldēšanās un sauļošanās šortos novedīs jauniešus līdz bēdīgam finālam >

Tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai >

Sekss un kailuma komplekss >

Cinks ir panaceja vīriešiem?

Rīta erekcija vīriešiem >

Kā pareizi sauļoties?>

Saule mīl vīriešus>

Par ko kaunīgi klusē>

Onanija vai masturbācija?>

Masturbācijas tehnika>

Dažāda seksualitāte>

Vīrieša dzimumloceklis>

Bērnu un pusaudžu erotisms>