Se fuerte
Be strong

Intīmais krēms vīriešiem MAXMAN (Strong Formula)

Daudziem vīriešiem līdz pilnīgai ("dzelžaianai") erekcijai it-kā nedaudz pietrūkst - tad lūk, šis līdzeklis var būt par glābēju šādās situācijās.

Cena: 1 Tūba = 34 EUR

Atlaide = 21 EUR

Iegādāties šeit>

Revolūcija seksuālā sfērā - MAXMAN krēms. Ar šo līdzekli jūs varat ievērojami palielināt dzimumlocekli vēl saldākai un laimīgākai mīlas dzīvei. Delikāts jautājums, kas mulsina vīriešus ilgu laiku, tagad ir pilnībā atrisināts, jo ārstēšanas kursa laikā penis kļūs lielāks. Par problēmu nav jāklusē, bet jārunā - vai precīzāk, ir jārīkojas.

Krēma izvēle dzimumlocekļa paplašināšanai - svarīgs uzdevums, no tā pareiza risinājuma ir atkarīga jūsu seksuālās dzīves piesātinājums nākotnē. Pielietojot kopā ar vakuuma pumpi krēmu dzimumlocekļa paplašināšanai, jūs varat sasniegt patiesu dzimumlocekļa izaugsmi. «MAXMAN» krēma unikāls sastāvs ārējai lietošanai veicina pakāpeniskas pārmaiņas dzimumlocekļa apjomā un garumā. Papildus ieteicams lietot kopā ar virkni dabas stimulatoru un vakuuma pumpi penim.

Dabiskas sastāvdaļas, kas iekļautas krēmā dzimumlocekļa paplašināšanai, nodrošina ne tikai peņa palielināšanos, bet arī uzlabo erektilās funkcijas. Krēms ļauj kontrolēt ejakulāciju, koncentrēt seksuālās izjūtas, izjust libido pieaugumu. 

Starp aktīvajām sastāvdaļām - vitamīni B6 un B12, kā arī guaranas, kardamona ekstrakti. Guarana stimulē muskuļus un palielina to fizisko aktivitāti, kardamons labvēlīgi iedarbojas uz imūnsistēmu un vīrieša garīgo stāvokli, noņem dzimumlocekļa ļenganumu.

Jūsu izvēli novērtēsiet ne tikai jūs, bet arī jūsu otrā pusīte! Iegūstiet maksimālu baudu un prieku no jauna dzimumattiecību līmeņa, ka jūs radīsiet pats!

Kāpēc tieši MAXMAN krēms?
 


Lai palielinātu efektivitāti, izmantot kopā ar vakuuma sūkni; Krēmu pielietot vismaz 30-45 dienas.
Krēma unikālais sastāvs palīdz palielināt dzimumlocekļa apjomu un garumu, paildzina seksuālo aktu, uzlabo erekciju.

Krēms pagarina dzimumaktu līdz 30-40 minūtēm. Ieteicams viegli uzbudināmiem vīriešiem un tiem, kuri vēlas pagarināt baudu. Mīksta un maiga konsistence, dzimumlocekļa ādas aprūpe, ātri iesūcas. Savietojams ar visiem izstrādājumiem, kas izgatavoti no sintētiskiem materiāliem.

Efektīvais MAXMAN krēms ļauj jums redzēt rezultātus jau drīz pēc tā regulāras pielietošanas. Ir nepieciešams aplūkot shēmas rezultātus, lai saprastu, kā līdzeklis īsteno savu efektivitāti praksē. Pilns kurss ir 4 līdz 6 nedēļas, kurā var identificēt vairākus posmus:

1. posms (1-2 nedēļas). Šī perioda laikā palielinās erekcijas spēks, kā arī tās ilgums. Loceklis kļūst cietāks, un tā jutīgums pieaug 2 reizes. Dzimumlocekļa izmēros arī ir izmaiņas, garums palielinās par 1 - 1,5 cm.

2. posms (2-3 nedēļas). Šajā posmā penis tiešām kļūst vizuāli lielāks. Pareizāka kļūst dzimumlocekļa anatomiskā forma. Tāpat ievērojami pieaug arī dzimumakta ilgums, vidēji - par 70%.

3. posms (4-6 nedēļas). Nobeiguma posms patiešām pārvērtīs jūsu seksuālo dzīvi. Uz kursa beigām, proti uz 4-6 nedēļas beigām, tiek prognozējams šāds rezultāts: loceklis ir palielinājies par 2-4 cm, ievērojami palielinājusies seksa kvalitāte, un orgasms kļūst spilgtāks un jūtamāks.

Sastāvdaļas:

Pielietošanas metodes:

1) Lai uzlabotu seksa kvalitāti, 15 minūtes pirms dzimumakta ieziest dzimumloceklī nelielu daudzumu krēma ar masējošām kustībām 2-3 minūtes.
2) Dzimumlocekļa palielināšanai katru dienu (no rīta un vakarā), ieziest tīrā (apmazgātā) dzimumloceklī nelielu daudzumu krēma ar masējošām kustībām 2-3 minūtes.
3) Lai panāktu lielāku efektu pēc procedūras ar vakuuma sūkni (ja jūs izmantojat šo procedūru), ieziest dzimumloceklī nelielu daudzumu krēma ar masējošām kustībām 2-3 minūtes.

Iepakojums: Tūba 60 gr

Netaupiet uz savas baudas un prieka!

Cena: 1 Tūba = 34 EUR

Atlaide = 21 EUR

Iegādāties šeit>


Ārsti - andrologi un  urologi uzstāj, ka šis jautājums ir svarīgs katra vīrieša dzīvē. Katrs vīrietis uzskata ka viņa penis ir svarīgs spēka, pievilcības un vīrišķības rādītājs. Tieši tāpēc vīrieši meklē palīdzību, lai palielinātu dzimumlocekli.

 

Ēteriskā eļļa no Indijas „Saandhha Magic Penis Enlargement Oil” >

Superkrēms erekcijas uzlabosānai Falosil >

Androgel -testosterona preparāts ārīgai lietošanai >

Ierīce pašrocīgai prostatas masāžai G-spot Prostate Massager >

Unikāls atveseļojošs plāksteris vīriešiem >

Salvetes TaTai vīriešiem dzimumattiecību pagarināšanai >

OprgonZapsM - aparāts VISU parazītu iznīcināšanai >

Kratom - palielina darbspējas un uzlabo psihisko stāvokli>

 

Текст