Erekcijas un poteces pastiprināšanai un uzlabošanai

Faktoru spektram, kas pazemina potenci vīriešiem ir plašs diapazons. Daudzi no tiem, tādi kā smēķēšana, ir pilnīgi novēršami, citi, diemžēl ir no cilvēka neatkarīgi (mūsu ekoloģijas bēdīgais stāvoklis). Bet jebkurā gadījumā, ja vīrietis vēlas uzlabot erektīlās funkcijas kvalitāti, tad viņam pirmkārt nāksies pārskatīt savu dzīves veidu un jāpadara to veselīgāku.

Pirmkārt, nepieciešams uz visiem laikiem izbeigt smēķēšanu, kura ne tikai izsauc asinsvadu sašaurināšanos, bet arī tos bojā. Bet tas noved pie aterosklerozes attīstības, kas apgrūtina asinsriti. Rezultātā - erektīlās funkcijas traucējumi, ko agrāk sauca - impotence, bet tagad - erektīlā disfunkcija. Bez uzskaitītajām problēmām, smēķēšana izsauc saslimšanas risku palielinājumu ar citām slimībām, piem., sirds-asinsvadu saslimšanas un asinsrites traucējumiem, plaušu, bronhu un urīnpūšļa bojājumiem. 

Pirmkārt, nepieciešams uz visiem laikiem izbeigt smēķēšanu, kura ne tikai izsauc asinsvadu sašaurināšanos, bet arī tos bojā. Bet tas noved pie aterosklerozes attīstības, kas apgrūtina asinsriti. Rezultātā - erektīlās funkcijas traucējumi, ko agrāk sauca - impotence, bet tagad - erektīlā disfunkcija. Bez uzskaitītajām problēmām, smēķēšana izsauc saslimšanas risku palielinājumu ar citām slimībām, piem., sirds-asinsvadu saslimšanas un asinsrites traucējumiem, plaušu, bronhu un urīnpūšļa bojājumiem. 

Tāpat nepieciešams ierobežot alkoholisku dzērienu patēriņu līdz saprātīgām robežām. To pārmērīgā lietošana (vairāk kā 40 gr. tīra alkohola ikdienas, piemēram, 1 litru alus) var izsaukt ilgstošas problēmas ar potenci. Lielai alkohola devai ir spēja pazemināt potenci pat ļoti spēcīgas vēlmes gadījumā. Bet alkoholisku dzērienu neliels daudzums izrāda stimulējošu iedarbību. Atcerieties vecu patiesību «Alkohols paaugstina vēlmes, bet pazemina iespējas!». Alkoholam piemīt negatīva iedarbība uz aknām, kuras rezultātā aknas sāk pastiprināti pārveidot vīriešu dzimumhormonu testosteronu sieviešu dzimumhormonā estrogēnā, kas izrāda negatīvu iespaidu uz vīriešu dzimumspējām.

Ja vīrietim ir lieka ķermeņa masa, tad viņam nepieciešams censties to samazināt, jo tas arī ir vēl viens faktors, gan erektīlās funkcijas, gan veselības kopējā stāvokļa pasliktinājumam. 

Vīrieši ar lieko svaru lielākoties nepareizi ēd. Visticamāk, to ēdienkartē ir lieks tauku daudzums, tai skaitā arī dzīvnieku izcelsmes tauki, uz nepietiekamas vitamīnu patēriņa fona. Tādā situācijā var pilnīgi nemanot attīstīties ateroskleroze, kura pakāpeniski bojā visus asinsvadus, ieskaitot arī tās artērijas, kuras apgādā ar asinīm dzimumlocekli. Rezultātā tiek izjaukts kavernozo ķermeņu aizpildes process ar asinīm, bet tas noved pie pilnas vai daļējas erekcijas disfunkcijas. 

​Nepieciešams pārskatīt savu ēdienkarti, lielāku vērību vajag pievērst augļiem un dārzeņiem, ierobežojot gaļas un treknu sieru patēriņu. Tāda savas diētas pārbūve varēs nodrošināt pietiekamu vitamīnu nonākšanu organismā, kuri ne tikai sekmē kopējo organisma atveseļošanu, bet arī uzlabo vīrieša reproduktīvas sistēmas stāvokli. 

Potences uzlabošanas līdzekļi.

Vēstures gaitā cilvēks ir atradis virkni produktu, kuru lietošana paaugstina potenci, pastiprina vēlmi un vispār izrāda pozitīvu iespaidu uz vīriešu organismu. Par tādām dažu augu izcelsmes produktu īpatnībām cilvēki zināja vēl Senajā Grieķijā. 

Vieni no tādiem spilgtiem pārstāvjiem ir parastie burkāni. Šī sakne ir bagāts beta-karotīna avots, no kura cilvēka organismā izveidojas A vitamīns, kurš ir ļoti svarīgs potencei (un visam organismam arī). 

Vēl no senatnes cilvēki izmantoja produktus, bagātus ar E vitamīna saturu, tādus kā augu eļļas, eļļainu kultūru sēklas un, protams, vienu no pašiem «vīrišķīgākiem» barības produktiem - riekstus. Līdzās riekstiem un augu eļļai, lielu daudzumu E vitamīna satur sevī dārzeņi un pupu kultūras. Neatpaliek arī tādi produkti, kā piens, sviests, vistu olas (pirmkārt olu dzeltenums), kā arī liesa gaļa un zivs. 

Zaļumi tāpat ir bagāts šā vitamīna avots. Pie tam vēl, salāti un spināti tāpat satur lielu daudzumu C vitamīna, kurš izrāda stimulējošo iedarbību uz vīriešu potenci. 

Stiprākie afrodiziaki esot jūras produkti: melnie un sarkanie ikri, garneles, mīdijas, austeres, krabju gaļa, jūras kāposti. Tie stimulē hormonu aktivitāti un tādu vielu klātbūtni kā dzelzi, cinku un olbaltumvielas - daudz aktīvāk iedarbojas uz potenci un seksuālo aktivitāti.

Nepaejiet garām žāvētiem produktiem un riekstiem: dateles palielina spermas daudzumu un attīra asinis, pistācijas satur cinku un tādus vitamīnus kā A un B, kas veicina uzbudinājumu; mandeles un marcipāna masa, ko gatavo no mandelēm - stimulē potenci. Neaizmirstiet par ciedru riekstiem, kas ļoti stipri ietekmē potenci, kā arī kokosriektu mīkstumu, kas uzlabo seksuālo vēlmi un spermas daudzumu.

Dārzeņiem un augļiem ir fenomenāls efektu cilvēka organismā: savā laikā Ludviķi XIV no dzimumdzīves nespējas izglāba avokado. Marinēti artišoki ar garnelēm, kuru pagatavošana ir grūta, bet efekts garantēts. Sparģeļi ir uzskatāmi ne tikai kā uzbudinājumu veicinošs ēdiens, bet var būt arī lietderīgs prostatas ārstēšanā. Bet kālijs un cukurs banānos ir kā viegla uzbudinoša viela visam organismam.

Visi sīpolu veidi, veicina tik lielu uzbudinājumu, ka tos ir aizliegts audzēt klosteru tuvumā. Kaut arī ķiploks atgrūž ar savu smaku, tas ir ne mazāks uzbudinājuma veicinātājs un jau izsenis tiek uzskatīts par “būtisku mīlas produktu”. Lielā olbaltumvielu un cinka daudzuma dēļ arī sēnes ietekmē uzbudinājumu. Savam ikdienas ēdienam lieciet klāt trifeles vai sēnes un sekojiet līdzi rezultātiem. Parasta kafija uzbudina nervu sistēmu, un, ja būsiet vēlamā noskaņojumā, tas paildzinās seksuālo uzbudinājumu. 

Olas - olbaltumvielu produkts īpaši uzlabo potenci. Nevajag sev atteikt ko saldu - Kazanova esot regulāri izdzēris tasīti šokolādes, lai veicinātu mīlestības sajūtu un seksuālo iegribu. Noteikti jālieto melnā šokolāde, kur kakao saturs ir vairāk kā 70%. Ļoti lietderīgs ir dabīgais medus, kas izstrādā seksuālo enerģiju.

Pozitīvu ietekmi uz potenci atstāj medus, gaļas ēdieni ar lielu daudzumu speciju - kanēli, krustnagliņām un citām. Vīriešiem rekomendē lietot uzturā meloņu un ķirbju sēklas, kā arī to eļļas. Ļoti veselīgi ir muskatrieksti, lazdu rieksti, pistācijas.

Pamēģiniet daudzveidot savu ēdienkarti ar šiem produktiem, kā arī neaizmirstiet pareizi ēst, izmantojot garšvielas un dabīgos vitamīnus možumam, labākam seksam, kā arī bišu ziedputekšņus un dziedzētus kviešus.

Nav vērts aizmirst par tādu svarīgu potences stāvokļa uzlabojuma faktoru, kā fiziska slodze. Fiziski treniņi sekmē lieku kaloriju sadedzināšanu, palielina vīrieša «seksuālās darbspējas». Fiziskā aktivitāte uzlabo sirds darbu un asins kustību pa asinsvadiem, bet tas ir adekvātas erekcijas galvenais nosacījums, kura nevar eksistēt bez pietiekamas dzimumlocekļa kavernozo ķermeņu piepildīšanas ar asinīm. Te var pieminēt vēl vienu fiziskās aktivitātes aspektu, spējai novērst stresa stāvokļus, kas ir vienas no erekcijas disfunkcijas galvenajiem cēloņiem. 

Pie tam vēl, vīrietis, kurš aizraujas ar sportu, top veselāks un, tātad, pievilcīgāks pretējā dzimuma acīs. Savukārt, tas sekmē pārliecību par saviem spēkiem un tātad, lielākas baudas gūšanas no seksa. 

Protams, nav vērts uzreiz mesties ar galvu spēka treniņu atvarā. Sākumam pietiekami ir vairākas reizes nedēļā veikt pusstundas braucienus ar velosipēdu vai ilgākas pastaigas, kā arī skriet vai pievērst savu uzmanību citiem tamlīdzīgiem sporta veidiem.

Biežas stresa situācijas tāpat var izrādīt savu negatīvo iespaidu uz vīriešu potences stāvokli. Speciālisti apgalvo, ka stress ir viens no erektīlās disfunkcijas pašiem galvenajiem cēloņiem. Ir vērts pēc iespējas izvairīties no ilgstošām stresa situācijām, īpaši brīvā laikā. 

Nepieciešams iemācīties izvairīties no stresa situācijām, bet ja nekādi nevar, tad. vērsties pie dažādām stresa pārvarēšanas tehnikām, tādām kā autogēnie treniņi, atslābināšanās, nodarbošanās ar jogu, vai arī vienkārši lielāku laiku atlicināt sporta nodarbībām un atpūtai pie dabas. 

Arī miega trūkums nozīmīgi iedragā cilvēka veselību, novājinot viņa imūno sistēmu. Biežas neizgulēšanās sekas ir depresija, kura arī nelabvēlīgi ietekmē erektīlās funkcijas stāvokli. 

Tāpat mazkustīgs dzīves veids vai sēdošs darbs ļoti negatīvi ietekmē vīrieša „otrās sirds” - priekšdziedzera darbību, kas savukārt ietekmē potenci. 

Pēdējos gados ir sintētiski iegūtas vielas, kas faktiski ir analogs gadsimtiem ilgi pielietoto tautas medicīnā (it īpaši Dienvidaustrumu Āzijas tautām) līdzekļu analogi. Un tie lepni (piem. Viagra) tiek pasludināti par mūsdienu sasniegumu, cenšoties noklusēt par to izmantošanas negatīvām blaknēm, un pieprasot nesamērīgi augstu cenu par šiem sintētiskiem līdzekļiem. 

Bet vīriešiem tomēr ir izvēle - tautas līdzekļi erekcijas uzlabošanai un atjaunošanai, arī šajā saitā aprakstītie,  kā arī ierīce "Prostate Massager". 

Arī ārīgi lietojamie līdzekļi - dažādi krēmi, kuru sastāvā ir gadsimtiem pārbadītas ēteriskās eļļas, un modernās zinātnes sasniegumi, piemēram superkrēms Falosil.

​Daudzi speciālisti - ārsti un dziednieki uzskata, ka, lai kāds preparāts, farmaceitisks medikaments vai uztura bagātinātājs iedarbotos mūsu organismā ar pilnu atdevi, un Jūs tiešām justu efektu no to pielietošanas, organisms vispirms ir jāattīra no toksīniem un šlakām, jo šis piesārņojums neļauj izpausties visām lietojamā līdzekļa gaidāmajām pozitīvajām īpašībām. Visvienkāršākais ceļš, kā attīrīt organismu - ir Detox plāksteri.

Bet ir viens bet. Iegaumējiet! Tā kā katrs vīrietis ir nonācis līdz "dzīvei šadai" atšķirīgā veidā un katram, protams, ir atšķiŗigas problēmas, tad nevar viens un tas pats līdzeklis iedarboties uz visiem vienādi. Kas ļoti palīdz vienam, varbūt uz citu neizrāda nekādu iedarbību. Tas ir ilgs un mokošs meklējumu ceļš, kamēr katrs atradīs sev vispiemērotāko līdzekli. Tāpēc uzreiz nav jākrīt izmisumā un jāvaino līdzekļa pārdevējs, ja tas uz jums neiedarbojas. Ko darīt, jāmeģina cits. Bet galvenais, ir zināt tieši, kas ir jūsu problēmu pamatā. Un to var noteikt tikai medicīniskie izmeklējumi.

    Vēl noderīga informācija vīriešiem un jauniešiem:

Sekss un kailuma komplekss >

Virieša otrā sirds >

Kas ir erekcija? >

Peldēšanās un sauļošanās šortos novedīs jauniešus līdz bēdīgam finālam >

Cinks ir panaceja vīriešiem?

Kā pareizi sauļoties?>

Saule mīl vīriešus>

Vīriešu intīmā higiēna>

Par ko kaunīgi klusē>

Onanija vai masturbācija?>

Masturbācijas tehnika>

Dažāda seksualitāte>

Vīrieša dzimumloceklis>

Bērnu un pusaudžu erotisms>

=================