=====
Superpiedāvājums!
Pērciet preci ar atzīmētu sarkanu zvaigznīti ( * ) - otru tādu pašu dāvanā!
2 iepakojumi par vienu cenu!
=====

Okeny's spray for penis - sprejs penim

Daudziem vīriešiem līdz pilnīgai ("dzelžainai") erekcijai it-kā nedaudz pietrūkst - tad lūk, šis līdzeklis var būt par glābēju šādās situācijās. Un vēl tas pagarina dzimumaktu!

Produkta apraksts:

Sprejs vīriešiem izsmidzināšanai uz dzimumlocekļa - (retardants) paildzina dzimumaktu (aizkavē ejakulāciju) un rada spēcīgu ejakulāciju.
Veicina asins pieplūdi dzimumlocekļa corpus cavernosum.

Neto svars: 10ml

Sastāvdaļas: ūdens, rūgtā žeņšeņa ekstrakts, jūraszirdziņa (hippocampus) ekstrakts, Sophóra flavéscens ekstrakts, Fructus Cnidii ekstrakts, Cortex Phellodendri mizas ekstrakts, krustnagliņu ekstrakts, Safrāna (Crocus sativus) ziedu ekstrakts, Kasijas mizas ekstrakts, Aloe ekstrakts.
 
Galvenais pielietojums: erekcijas uzlabošana, ejakulācijas aizkavēšana, seksuālās dzīves kvalitātes uzlabošana.
Pagarina dzimumaktu līdz 60 minūtēm.
 
Lietošana: 30 minūtes pirms seksa izsmidziniet nelielu daudzumu uz dzimumlocekļa ārējās ādas līdz dzimumlocekļa galviņai, iemasējiet dzimumlocekļa ādā ar vieglām masāžas kustībām, lūdzu, nemasējiet galviņā, izmantojiet 1 reizi viena dzimumakta laikā.
 
Lietošanas piesardzība:
1. Neizsmidziniet dzimumlocekļa galviņai;
2. Noskalojiet ar siltu ūdeni, ja rodas diskomforts;
3. Lai veiktu orālo seksu, 30 minūtes pēc šī līdzekļa izsmidzināšanas noskalojiet dzimumlocekli;
4. Šo produktu nevar lietot uz ādas ar izsitumiem vai brūcēm vai alerģisku ādu
 

Brīdinājumi:
1. Šis produkts neārstē impotenci;
2. Nevar izmantot, lai novērstu seksuāli transmisīvās slimības;
3. Šis produkts tiek ražots pēc ķīniešu tradicionālās medicīnas formulas, tas ir nekaitīgs un drošs cilvēka ķermenim;
4. Izvairieties no acu kontakta ar šo produktu un turiet to nepieejamu bērniem.

Dabiski augu ekstrakti. Nav blakusparādību uz cilvēka ķermeni.

 

Vīrieši bieži uzdod jautājumu: "bet vai man palīdzēs šis vai tas līdzeklis? Vai tas darbojas?"

Bet kā var viennozīmīgi atbildēt - jā, grāb tik ciet ? Ko to var Jums ieteikt, nezinot ne Jūsu vecumu, ne Jūsu kaites (ja tādas ir)?

Ir vēl viens bet. Tā kā katrs vīrietis ir nonācis līdz "dzīvei šādai" atšķirīgā veidā un katram, protams, ir atšķirīgas problēmas, tad nevar viens un tas pats līdzeklis iedarboties uz visiem vienādi. Kas ļoti palīdz vienam, varbūt uz citu neizrāda nekādu iedarbību. Tas ir ilgs un mokošs meklējumu ceļš, kamēr katrs atradīs sev vispiemērotāko līdzekli. Tāpēc uzreiz nav jākrīt izmisumā un jāvaino līdzekļa pārdevējs, ja tas uz jums neiedarbojas. Ko darīt, jāmēģina cits. Bet galvenais, ir zināt tieši, kas ir jūsu problēmu pamatā. Un to var noteikt tikai medicīniskie izmeklējumi.

Iegaumējiet, tas nav brīnumlīdzeklis, un lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Šie līdzekļi ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te šis līdzeklis var būt kā papildus pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.

Diemžēl panacejas nav, un rezultātu sasniegšana prasa ilgāku laiku. Bet tas neizslēdz varbūtību, ka ir trāpīts desmitniekā, un kāds preparāts var ātri noņemt problēmu asumu.

Tāpēc labāk mierīgi izlasiet par katru, un tad izvēlaties kādu, pēc Jūsu domām, piemērotāko.

Daži vīrieši izvēlas krēmu, eļļu vai spreju, lai uzlabotu dzimumtieksmi vai palielinātu dzimumlocekli, nevis medikamentus tablešu formā. Šīs izvēles iemesli ir dažādi. Bet biežāk vīrietis izvēlas lietot krēmu vai eļļu, jo to iedarbība ir gandrīz tūlītēja, nevis tabletes, kas jālieto ne vēlāk kā stundu pirms dzimumakta. Tos var izmantot arī priekšspēles laikā.

Daži zīmoli saviem produktiem pievieno desensibilizējošus savienojumus, lai aizkavētu orgasmu, ļaujot baudīt seksu ilgāk.

Šo produktu lietošana rada minimālu risku un neatstāj pēdas. To lokālas lietošanas rezultātā aktīvās sastāvdaļas tiek absorbētas tieši dzimumloceklī.

 

Netaupiet uz savas baudas un prieka!

Cena: 1 Tūba = 17 EUR

Iegādāties šeit>


Ārsti - andrologi un  urologi uzstāj, ka šis jautājums ir svarīgs katra vīrieša dzīvē. Katrs vīrietis uzskata ka viņa penis ir svarīgs spēka, pievilcības un vīrišķības rādītājs. Tieši tāpēc vīrieši meklē palīdzību, lai palielinātu dzimumlocekli.

 

Ēteriskā eļļa no Indijas „Saandhha Magic Penis Enlargement Oil” >

Superkrēms erekcijas uzlabosānai Falosil >

Androgel -testosterona preparāts ārīgai lietošanai >

Intīmais krēms MAXMAN (Strong Formula) vīriešiem >

Ierīce pašrocīgai prostatas masāžai G-spot Prostate Massager >

Unikāls atveseļojošs plāksteris vīriešiem >

Salvetes TaTai vīriešiem dzimumattiecību pagarināšanai >

OprgonZapsM - aparāts VISU parazītu iznīcināšanai >

Kratom - palielina darbspējas un uzlabo psihisko stāvokli>

XXXL krēms vīrieša penim>