Cinks ir panaceja vīriešiem?

Pareizam uzturam ir jāietver sevī produkti, kas uzlabo veselību un novērš slimības. 

Vīrieši atšķiras no sievietēm daudzējādi, ieskaitot prasības barības produktiem. Precīzi tāpat kā sievietēm ir vajadzīgi īpaši produkti grūtniecības laikā vai aizsardzībai no piena dziedzeru vēža, vīriešiem ir nepieciešamas barības vielas, kuras palīdz saglabāt muskuļu masu, novērš prostatas vēzi un daudz ko citu. 

Daudzi produkti, kurus tradicionāli lieto vīrieši, nav vislabākā izvēle labai veselībai. Tai pašā laikā veselīga barība un regulāras fiziskas slodzes var palīdzēt novērst sirds-asinsvadu saslimšanas un problēmas ar prostatu, kuras ir ļoti bīstamas vīriešiem vecākiem par 35 gadiem. 

Ir vērts atzīmēt, ka produkti, kas novērš sirds-asinsvadu saslimšanas, tāpat arī paaugstina vīriešu potenci. Arī barības vielas, kas ir derīgas sirdij, uzlabo asins cirkulāciju visās ķermeņa daļās, un aizsargā no vēža un citām hroniskām slimībām. 

No barības vielu kvalitātes ir atkarīgs arī imunitātes atbalsts, kaulu un muskuļa masas zuduma novēršana. Protams, viens produkts neizpildīs visu šo darbu vienatnē. Ir nepieciešams veselīgs dzīves veids vispār: pastāvīga fiziska aktivitāte, atteikšanās no smēķēšanas un ļaunprātīgas alkohola izmantošanas, polivitamīnu (kuru sastāvs ir sabalansēts vīriešiem) lietošana katru dienu. 

Tomēr, pievienojot ēdienkartei produktus, piemēram, jūras produktus, var būtiski uzlabot vīrieša veselību. Daudzi zina, ka jūras produkti ir līdzīgi afrodiziakiem - paaugstina tonusu un dzīves spēkus, atbrīvo no depresijām, saglabā jaunību un veselību, kā arī stimulē dzimumdziņu. Pats galvenais - tas, ka jūras produkti ir bagāti ar cinku, bet cinks piedalās daudzos procesos organismā, no DNS producēšanas līdz šūnu atjaunošanai. 

Cinks novērš prostatas vēža attīstību, pozitīvi iespaido vīriešu reproduktīvas sistēmas funkcionēšanu, pastiprina spermatozoīdu izstrādi, pastiprina imunitāti, palīdz brūču sadzīšanai, cīņā ar saaukstēšanos un iekaisumiem, sekmē ādas un matu skaistumu. Cinks atbild par auglību, regulē dzimumhormonu darbību un stimulē prostatas darbu. 

Cinku satur arī citi produkti, lūk dati no Ą. Maksimovas grāmatas "Mikroelementi un to nozīme organismu dzīvē": 

Ir vērts atzīmēt tādus momentus, kā cinka trūkums vai pārbagātība organismā. Cinka trūkums organismā noved pie imunitātes vājināšanās, pie ādas slimībām un potences vājināšanās. Cinka pārdozēšana nenotiek, jo organisms vienkārši neuzņem vairāk cinka kā tam ir nepieciešams, vienīgi ja tas nonāk organismā injekciju ceļā. Ļoti retos gadījumos pārsātinājums ar cinku noved pie kuņģa-zarnu slimībām un problēmām ar muskuļu koordināciju. Cinka diennakts  deva ir 11-15 miligrami, un ieteicams, lai to organisms uzņemtu kopā ar barību vai uztura bagātinātājiem, tajos cinks atrodas vajadzīgos savienojumos un ir pareizi asimilējams. Lietojot pietiekamu cinka daudzumu nepieciešams tāpat ieturēt balansu ar varu un dzelzi, tas ir, šīm vielām ir jānonāk organismā pietiekamā daudzumā. 


    Vecmātes receptes:

Vēl noderīga informācija vīriešiem un jauniešiem:

Sekss un kailuma komplekss >

Vīrieša otrā sirds >

Kas ir erekcija? >

Peldēšanās un sauļošanās šortos novedīs jauniešus līdz bēdīgam finālam >

Tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai >

Rīta erekcija vīriešiem >

Kā pareizi sauļoties?>

Saule mīl vīriešus>

Vīriešu intīmā higiēna>

Par ko kaunīgi klusē>

Onanija vai masturbācija?>

Masturbācijas tehnika>

Dažāda seksualitāte>

Vīrieša dzimumloceklis>

Bērnu un pusaudžu erotisms>

==================