Se fuerte
Be strong

Rīta erekcijas vīriešiem

Rīta erekcija vīriešiem interesē gan pašus ereģēto dzimumorgānu īpašniekus, gan viņu partnerus, kas nezin, kā pareizi reaģēt uz tādu «stojaku». Daudzi zinātnieki ir mēģinājuši atminēt šo interesanto mīklu, bet neviena no to argumentācijām nav zinātniski pierādīta.

Precīzi ir zināms pagaidām tikai viens: erekcijas rīta pusē ir absolūti normāla parādība, kurai ir tīri fizioloģiski cēloņi. Bet daudz konkrētāk par šiem cēloņiem spriest grūti ir tāpēc, ka eksistē daudzas versijas, kas skaidro asins pieplūdi penim rīta pusē, bet neviena tā arī nav apstiprināta.

Testosterona „izvirdums”.

Pēc vienas no versijām sacelties locekli katru rītu liek testosterons. Kāpēc rītos? Ir pierādījies, ka šā hormona līmenis diennakts laikā vīrieša asinīs mainās, sasniedzot maksimumu rīta stundās, starplaikā starp plkst. 5 un 9.

Asins atjaunināšanās.

Pēc citas versijas, šis orgāns pieprasa regulāru arteriālās asins atjaunināšanos, kura var nonākt šeit tikai erekcijas laikā. Tādēļ tādus „paisumus” var uzskatīt par «profilaktiskiem», kas novērš audu hipoksiju un erektīlās disfunkcijas (impotences) attīstību nākotnē. Tāda nakts profilakse ir īpaši noderīga periodā, kad vīrietis neved regulāru dzimumdzīvi un erekcija no uzbudinājuma (kaut kādu cēloņu dēļ) iestājas retāk nekā parasti.

Bioloģiskais tests.

Eksistē diezgan «dabisks» rīta erekcijas izskaidrojums: pēc pamošanās organisms testē visas sistēmas un orgānus uz funkcionalitāti, tai skaitā arī šo. Iespējams, tieši tādēļ urologi ceļ trauksmi, kad vīrietim zūd rīta erekcijas .

Pilns urīnpūslis.

Un ļoti prozaisks, kaut arī pilnīgi fizioloģisks un dabisks cēlonis rītu erekcijām ir pilns urīnpūslis. Tas nosūta impulsus galvas smadzenēm par to, ka jau ir pārpildīts. Un šie signāli skar smadzeņu centrus, kas atbild par erekciju, kuri atrodas blakus, tāpēc dzimumloceklis arī „saceļas”. Tātad, ķēdes reakcija. Tā paša cēloņa cits izskaidrojums: pārpildītā urīnpūšļa sieniņas banāli rada spiedienu uz priekšdziedzeri, kas vīrietim ir viens no instrumentiem, kurš atbild par seksualitāti, un tātad, erekciju.

Smadzeņu aktivitāte

Bet šī teorija droši vien, ir pati «gudrākā». Tā postulē, ka erekcija iestājas vīriešiem vairākas reizes naktī, tai skaitā arī no rīta, ātrā miega fāzes periodā. Tieši šai laikā manāmi ceļas aktivitāte Varolija tilta (izrādās ir tāda sadaļa galvas smadzenēs) apvidū, kuras dēļ tiek palaista vesela ķēde dažādu reakciju, starp kurām ir arī dzimumlocekļa spriegums.

Erotiskie sapņi

Nu, un diezgan prozaisks, bet neizslēdzošs cēlonis peņa rīta „augšāmcelšanām” ir erotiskie sapņi. Kā skaidro daži pētnieki, tad vīrietim, pa dienu daudz domājot par seksu (un tas ir normāli), bet nerealizējot šīs fantāzijas (kaut vai „pašrocīgi”), tās pie viņa „atgriežas” sapņos. Un šis uzbudinājums liek penim piebriest. Bet citi pētnieki šajā sakarā samaina cēloņus ar sekām - viņi uzskata, ka tieši ereģētais penis naktī, ir erotisko sapņu cēlonis. Jo erekcija vīriešiem iestājas ne tikai no rīta. Nakts garumā ar tiem tas atgadās pat vairākas reizes.

Tomēr, kāda starpība, kāpēc penis uz rīta pusi „saceļas”? Galvenais, ka tas notiek! Nevienai no aprakstītām teorijām nav normāla zinātniska apstiprinājuma. Toties katru no tām kāds atspēko.


 

   Vēl noderīga informācija vīriešiem un jauniešiem:

Sekss un kailuma komplekss >

Vīrieša otrā sirds >

Kas ir erekcija? >

Peldēšanās un sauļošanās šortos novedīs jauniešus līdz bēdīgam finālam >

Cinks ir panaceja vīriešiem?

Kā pareizi sauļoties?>

Saule mīl vīriešus>

Vīriešu intīmā higiēna>

Par ko kaunīgi klusē>

Onanija vai masturbācija?>

Masturbācijas tehnika>

Dažāda seksualitāte>

Vīrieša dzimumloceklis>

=================

Netaupiet uz savas baudas un prieka!

 

​    Līdzekļi vīriešiem:

Ēteriskā eļļa no Indijas „Saandhha Magic Penis Enlargement Oil” >

Superkrēms erekcijas uzlabosānai Falosil >

Intīmais krēms MAXMAN (Strong Formula) vīriešiem >

Ierīce pašrocīgai prostatas masāžai G-spot Prostate Massager >

Unikāls atveseļojošs plāksteris vīriešiem >

Salvetes TaTai vīriešiem dzimumattiecību pagarināšanai >

Androgēls  (Androgel®) - testosterona preparāts ārīgai lietošanai >

OprgonZapsM - aparāts VISU parazītu iznīcināšanai >

 

Текст