Rīta erekcijas vīriešiem

Rīta erekcija ir normāla ķermeņa fizioloģiska reakcija. Tas notiek visiem vīriešiem, kuri necieš no impotences. Kam ir domāta šī "bezjēdzīgā" erekcija?

Nejauša erekcija notiek ne tikai no rīta - bet arī pirms pamošanās trīs līdz piecas reizes naktī. Parasti šī erekcija notiek ātrā miega fāzē - periodā, kad aktivitāte smadzenēs palielinās un cilvēki sapņo.

Tomēr tas nav atkarīgs no sapņu satura - var nebūt nekādas "erotikas", bet erekcija būs.

Parasti tā ilgst 20-30 minūtes, bet dažreiz var ilgt pat 2 stundas vai vairāk. Tāda erekcija notiek ne tikai pieaugušiem vīriešiem, bet arī zēniem un pat vīriešu embrijiem (!) mātes dzemdē.

Pētījumi parādīja, ka vīriešu dzimumloceklis vidēji ereģē piecas reizes naktī. Un katra nākamā erekcija kļūst spēcīgāka nekā iepriekšējā un ilgst ilgāk. Pēdējās erekcijas laikā parasti notiek pamošanās.

Arī rīta erekcija bieži notiek urīnpūšļa pārplūdes dēļ: šajā gadījumā mugurkaulā tiek stimulēti nervu gali, kas kontrolē reflekso erekciju.

Ārsti izmanto informāciju par rīta reakciju, lai diagnosticētu problēmas ar erekcijas funkciju, uzliekot dzimumloceklim gredzenu, kas izgatavots no papīra. Ja pāris naktis gredzens paliek neskarts, tas nozīmē, ka pastāv acīmredzamas problēmas.

Erekcijas stiprums un ilgums lielā mērā ir atkarīgs gan no cilvēka fiziskā, gan psiholoģiskā stāvokļa. Ja vīrietis pastāvīgi tiek pakļauts stresam, viņa erekcija būs mazāk izteikta. Vīriešiem, kuriem nav regulāra seksa, nakts erekcijas laikā var notikt polūcija - nekontrolēta ejakulācija.

Erekcija ir rādītājs, pēc kura var spriest par vīrieša seksuālo veselību. Ja jums ilgstoši nav rīta erekcijas, jums noteikti jāmeklē speciālista padoms.

Erekcijas disfunkcija var būt saistīta ar dažādiem faktoriem un cēloņiem, ieskaitot pat sirds mazspēju. Bet ārsts varēs ātri noteikt, vai erektīlās disfunkcijas cēlonis ir psiholoģisks vai somatisks raksturs.

   Vēl noderīga informācija vīriešiem un jauniešiem:

Sekss un kailuma komplekss >

Vīrieša otrā sirds >

Kas ir erekcija? >

Peldēšanās un sauļošanās šortos novedīs jauniešus līdz bēdīgam finālam >

Cinks ir panaceja vīriešiem?

Kā pareizi sauļoties?>

Saule mīl vīriešus>

Vīriešu intīmā higiēna>

Par ko kaunīgi klusē>

Onanija vai masturbācija?>

Masturbācijas tehnika>

Dažāda seksualitāte>

Vīrieša dzimumloceklis>

=================