All rights reserved
Alex design 2019

Контакты //

Pasta (piegādes) izdevumi nav iekļauti preces cenā. Pasta izmaksas tiek aprēķinātas katrai valstij atsevišķi. Piegādes izmaksas vidēji ir no 3 eiro (pa Latviju) līdz 12 eiro (ārpus ES).

Pasūtījumu pieņemšana bez brīvdienām. 
Apmaksas rēķinu un apstiprinājamu par preču pieejamību saņemsiet tuvākajā laikā pēc pasūtījuma formas nosūtīšanas.


Veicot pasūtījumu, Jūs saņemsiet apstiprinājumu savā e-pastā, ko norādījāt aizpildot nepieciešamo informāciju. Vienmēr pārliecinieties, ka e-pasta adrese, kā arī telefona numurs ir norādīts pareizi.

Lai pasūtītu izvēlēto produktu, aizpildiet tālāk norādīto pasūtījuma formu (norādiet savu vārdu un uzvārdu, pilnu adresi, pilsētu, valsti, pasta indeksu). Noteikti aizpildiet visus laukus, pretējā gadījumā jūsu pasūtījums netiks nosūtīts (pēc veiksmīgas nosūtīšanas teksts parādīsies: "Sent. Thank You!" ("Nosūtīts. Paldies!")

Ja vēlaties, jūs varat nenorādīt tālruņa numuru. Parējie lauciņi ir jāaizpilda obligāti!

Pasūtījuma forma

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas mēs nosūtīsim informāciju par apmaksas kārtību.

Ja verifikācijas kods nedarbojas, tad rakstiet pieprasījumu uz e-pastu:

Norādiet savu vārdu un uzvārdu, pilnu adresi, pilsētu, valsti, pasta indeksu

Pirkšanas un piegādes nosacījumi uz ārzemēm:

1) Tās nav lētas kopijas ar nezināmām sastāvdaļām. Tie ir 100% oriģināli izstrādājumi.

2) Aizpildiet zemāk esošo pasūtījuma veidlapu, norādot savu informāciju, kas būs nepieciešama pasūtījuma nosūtīšanai, - precīzu jūsu adresi (nepieciešams arī valsts nosaukums).

3) Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs jums nosūtīsim rēķinu (pasūtījums tiks nosūtīts tikai pēc naudas ienākšanas mūsu kontā) - Maksājuma rekvizīti: bankas konts vai PayPal konts, vai TransferGo accaunt. Nauda tiek pārskaitīta no jūsu bankas konta uz mūsu bankas kontu 1-5 darba dienu laikā (dažreiz pat vairāk) - tāpēc neuztraucieties, tiklīdz nauda nonāks mūsu kontā, mēs nosūtīsim jūsu pasūtījumu.

4) Atcerieties - produktu cenā to apraksta lapās, nav iekļautas piegādes izmaksas (Latvijas vai Krievijas pasta cenas), izņemot gadījumus, kas norādīti specifiskas preces aprakstos (daudzas preces ES valstīm tiek piegādātas bez maksas).

5) Pasūtījums tiks nosūtīts neliela iesaiņojuma vai pakas veidā ar uzrakstu "Dāvana" vai "Cits", un nosūtīšanas dokumentos pēc jūsu izvēles tiks norādīts apraksts (iesakām: "vitamīni" vai "piedevas") un, ja jūs vēlaties apdrošināt paku (par papildu samaksu), jums tas jānorāda pasūtījuma komentāros. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažus produktus nevar apdrošināt, tāpēc jums jācer uz labvēlīgu piegādes rezultātu. Jebkurā gadījumā par pakas nozaudēšanu vai sabojāšanu jums ir tiesības uz kompensāciju (kas darbojas jūsu valstī), šajā gadījumā pie saņemšanas ir jāiesniedz prasība par sabojātu paku. Pretējā gadījumā pretenzijas netiks pieņemtas.

6) Visas cenas ir norādītas eiro, bet jūs varat tās samaksāt jebkurā valūtā. Pasūtījums tiks nosūtīts 1-3 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas uz mūsu kontu. Par piegādes laiku: uz ES valstīm - 5-7 darba dienas, uz citām Eiropas valstīm - 7 - 15 dienas;

7) uz citām valstīm (ASV, Kanādu utt.) - apmēram 10-30 dienas, parasti ātrāk. Jūsu privātums mums ir vissvarīgākais, un ar mūsu rūpēm jūs varat iepirkties privāti. Mēs nosūtām, izmantojot starptautisko gaisa pastu ar izsekošanas numuru.

8) Lūdzu, ņemiet vērā: jūs esat atbildīgs par muitošanu, nodokļiem un nodevām jūsu valstī. Parasti preces privātpersonām netiek pārbaudītas un netiek aizkavētas līdz 1 kg. Vispirms to var uzzināt savā pasta nodaļā.

9) Pirms pasūtīšanas pārliecinieties, kādas ir pasta piegādes iespējas uz jūsu valsti no ES. Citiem vārdiem sakot, kādi ir muitas nosacījumi. Nauda netiks atmaksāta, ja: preces tiek konfiscētas jūsu muitas iestādē, tās ir pazaudētas tranzītā (un nav apdrošinātas), vai tās ir sabojātas, vai ja nav pilnībā atgrieztas sūtītājam, vai atgriztas sabojātas.

10) Pasūtot preces, jūs atzīstat, ka esat izlasījis šos noteikumus un nosacījumus, un piekrītat tiem.

11) Mēs sazināmies angļu (latviešu, krievu) valodās, bet citās valodās, izmantojot Google Translate, tāpēc mēs bieži vien nevaram jūs saprast, bet jūs nesaprotat mūs.

Veiksmīgus pirkumus un ļaujiet produktiem palīdzēt uzlabot Jūsu veselību!