=====
Superpiedāvājums!
Pērciet preci ar atzīmētu sarkanu zvaigznīti ( * ) - otru tādu pašu dāvanā!
2 iepakojumi par vienu cenu!
=====

Aparāts OrgonZaps - visu parazītu iznīcinātājs Jūsu organismā.

OrgonZaps-M (modificētais) ar neatkarīgiem elektrodiem

Cena: 90 EUR 

Iegādāties šeit>


OrgonZaps - Jaunas iespējas

Šim nelielajam aparātiņam ir ļoti interesanta vēsture. 20.g.s. 20. gados amerikāņu zinātnieks Dr. Royal Rife atklāja, ka katram patogēnam (bacilim, vīrusam) ir sava rezonanses frekvence. Ja ar šādiem patogēniem inficētiem dzīviem audiem laiž cauri vāju maiņstrāvu ar maināmu frekvenci, šie patogēni pie savas rezonanses frekvences sairst, nenodarot ne mazākā kaitējuma organisma šūnām.

Ap to pašu laiku cits zinātnieks, austriešu cilmes amerikānis Dr. Wilchelm Reich, psihologs, psihoanalītiķis, slavenā Zigmunda Freida skolnieks, nopietni pētīja cilvēcei jau tūkstošiem gadu apjaustā dzīvības spēka, mesmerisma, či, ki, pranas un daudzos citos vārdos nosauktās (Reihs to nosauca par orgonu) enerģijas īpašības, koncentrēšanas un praktiskā pielietojuma iespējas vairākos novirzienos, tai skaitā arī veselības uzlabošanai.

20.g.s. 80.gadu beigās un 90. g. sākumā amerikāņu zinātniece Dr.Hulda Clark atklāja impulsu secību, kuras frekvencei vairs nav būtiskas nozīmes, tie iznīcinoši iedarbojas uz visiem patogēniem, no tārpiem līdz vīrusiem. Viņa savu aparātu nosaukusi par zapperu (zapping - iznīcināšana).

90. gados amerikāņu pētnieku pāris Don & Carol Croft apvienoja vienā mazā aparātiņā Dr.Klarkas impulsu ģeneratoru ar Dr.Reiha orgonu radošiem papildinājumiem, radot lielisku kombinētu ierīci pacienta atbrīvošanai no slimību izraisītājiem un tā apgādi ar dzīvības enerģiju. Viņi to trāpīgi nosaukuši par Terminatoru.

Ar autora Dona Krofta atļauju šā aparāta analogi tiek izgatavoti daudzviet pasaulē, tostarp arī Latvijā - SIA „SAI”. Aparāta cena pie mums ir EUR 83, (ar ārējiem elektrodiem)-. Salīdziniet to ar izreklamētiem Krievijas analogiem Gomeoton - 12500 RUR (400 EUR - 420 USD), Paracels - 8700 RUR (270 EUR - 300USD), vai Life Energy DETA-AP (550 USD) un citiem.

Atšķirībā no šiem aparātiem, Latvijā ražotais OrgonZaps nav pārblīvēts ar nevajadzīgām fičām, tā pamatā ir amerikāņu doktores Hulda's Clark atklātais zapera (Zapper) princips, kas atļauj palīdzēt sekmīgi cīnīties arī ar t.s. „nedziedināmajām” slimībām - audzējiem, HIV/AIDS, SARS, putnu un citām gripām, izkaisīto sklerozi, trakumsērgu utt. utt. Protams, tikai ar aparāta palīdzību izārstēt šīs slimības nevar, bet to var izmantot papildus ārsta nozīmētai terapijai.

Papildus iepriekšteiktajam, aparātā izmantota arī austriešu cilmes amerikāņu zinātnieka Vihelma Reiha atklātā un amerikāņu pētnieku pāra Dona un Kerolas Kroftu tālākattīstītā metode - orgona - dzīvības enerģijas (pranas, či, torsionu lauku, - kā kurš to nosauc) ģenerēšanas un koncentrēšanas metode. Tam nolūkam kalpo t.s. orgonīts, - metāla skaidas organiskos sveķos, komplektā ar pusdārgakmeņu - kvarca, ametista un granāta kristāliņiem, kā arī neliels spēcīga neodima magnēta disks, t.s. Mēbiusa spolē. Orgonīta un kristālu klātbūtne palīdz arī atbrīvoties no apkārtējā kaitīgā elektromagnētiskā starojuma, - vēl jo vairāk,- to pārveido orgonā. Par to tuvāk var izlasīt par orgona enerģiju var šeit.

Mūsu aparātā „OrgonZaps” attiecībā pret K. un D. Kroftu oriģinālu „Terminator” ir nelielas, bet noderīgas izmaiņas. Saglabājot pilnībā oriģinālfunkciju, 9 V baterija nomainīta pret divām 1.5 V (kopā 3 V; aparāts pats no tā ģenerē 12V). Pirmkārt, divu 1.5 V bateriju energoietilpība ir ap 2 reizes lielāka (to mūžs ir garāks), bet cena jūtami zemāka, kas nav mazsvarīgi.

Otrkārt, atšķirībā no amerikāņu varianta, kam, baterijai izlādējoties, arī izejas parametri pakāpeniski pavājinās, mūsu aparātam „OrgonZaps”, pateicoties iebūvētam sprieguma stabilizātoram, pat pie dziļas bateriju izlādes ierīce ir nemainīgi darba spējīga.

Tādējādi vienlaikus organisms tiek attīrīts no visām iespējamām infekcijām, kā arī saņem dzīvinošas un stiprinošas enerģijas plūsmu.
 

Dotais aparāta apraksts nekādā ziņā nav pamudinājums uz pašārstēšanos, akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta.

Jūs varat lejupielādēt Dr.Hulda Clark grāmatu „Cure for All Deseases” (Neizārstējamu slimību nav) šeit : english un russian

Ar ko interesants būtu šis aparāts mūsu kontekstā? Kā ir atklājies, tad bieži daudzu nevarības stāvokļu organismā ( tai skaitā arī vīriešu dzimmazspējas ) ir dažādi patogēni. Atbrīvojot organismu no tiem, uzlabojas vispārējs stāvoklis un tonuss, un vīriešu potence arī!